Ponuka priestorov

NAŠE PRIESTORY NA VAŠE PODUJATIE V SRDCI NITRY

Priestory nášho kultúrneho centra s rozlohou 143 m² sú ideálne na organizáciu kultúrnych, vzdelávacích, firemných a spoločenských podujatí. Inovatívny, nadčasový, citlivo zrekonštruovaný interiér funkcionalistickej národnej kultúrnej pamiatky disponuje minimalistickým a vkusným zariadením a ponúka veľa možností na jeho kreatívne využitie. Vieme ho rýchlo a jednoducho prispôsobiť vašim potrebám. Je ideálny na usporiadanie konferencie, seminára, prednášky, workshopu, školenia, prezentácie, diskusie, oslavy, či firemného večierka. Kultúrne centrum je situované v centre mesta na pešej zóne.

KONTAKTUJTE NÁS

Radi vám náš priestor predstavíme osobne. Pokiaľ ide o termín obhliadky, rezerváciu termínu na vaše podujatie, cenovú ponuku a ďalšie informácie, kontaktujte Matesa Lukáča na production@nitrafest.sk, 0944 076 689. Organizátorom kultúrnych, nekomerčných a verejnoprospešných podujatí poskytujeme priestor za zvýhodnených podmienok.
O spolupráci na nekomerčnej báze a zaradení podujatia do mesačného programu rozhoduje programová dramaturgia bodu.K7 – kontaktujte nás najneskôr do 5. dňa mesiaca pred mesiacom, v ktorom plánujete organizovať podujatie, na nitrafest@nitrafest.sk.

Podrobné informácie a cenník
na stiahnutie

Pôdorys
open space + kancelárie
na stiahnutie

Rozmery výstavných priestorov
Galérie Za sklom
na stiahnutie

Zvukova a svetelná technika
na stiahnutie

Zoznam mobiliáru
na stiahnutie