Malé gesto s veľkým významom

Malé gesto s veľkým významom

2% nie sú málo. Využite svoje právo vybrať si, kam poputujú. Proces darovania je oveľa jednoduchší, ako samotný výber konkrétnej organizácie J. Vedeli ste, že pozitívny pocit z obdarovávania je oveľa silnejší než z prijímania? Svojim rozhodnutím nepotešíte len obdarovaného, ale aj seba. Svojim rozhodnutím tiež podporíte jednu z neziskových organizácii, ktoré sú dnes na Slovensku v ohrození.

Ak sa rozhodnete pre Asociáciu Divadelná Nitra, môžeme Vás uistiť, že Vaše 2% využijeme zodpovedne a zmysluplne. Tím Asociácie Divadelná Nitra v spolupráci s externými kolegami a dobrovoľníkmi aj vďaka 2% už 33 rokov organizuje Medzinárodný festival Divadelná Nitra a 3 rok prevádzkuje kultúrne centrum bod.K7 v Nitre.

Vaše 2% prispejú k realizácii umeleckých, kultúrnych a vzdelávacích projektov a podujatí z oblasti divadla, hudby, vizuálneho umenia či filmu. Mnohé podujatia prinášame verejnosti zdarma. Pripravujeme celoročný program pre všetky vekové a sociálne skupiny, pomáhame integrácii znevýhodnených skupín, spolupracujeme s jednotlivcami a organizáciami na Slovensku a v zahraničí, vytvárame zaujímavejšiu kultúrnu ponuku v Nitre a zviditeľňujeme Nitru na kultúrnej mape Európy.

Viac informácií o tom ako venovať 2% nájdete na našej stránke.

Čiastočne vyplnené tlačivo „Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane“ nájdete na: https://lnk.sk/bjhk